EN LT

About


Profesionalus fotografas ANDRIUS REPŠYS


Pastaruoju metu vis daugiau tenka fotografuoti iš oro. Tokiems atvejams fotografuoti iš oro pradėti naudoti nuo žemės valdomi multikopteriai. Jais dažniausiai fotografuoja mėgėjai, kuriems finansinės galimybės leidžia įsigyti šią įrangą, bet neturi supratimo apie pačią fotografiją. Tad nuotraukos būna mėgėjiškos, netinkamos efektyviai reklamai, knygų leidybai. Reklama turi būti efektinga - sužadinti norą pirkti, keliauti, aplankyti sudominusią vietą. Svarbiausia yra fotografijos sukeltas įspūdis, emocijos.


Fotografuoju profesionaliu multikopteriu - keturių variklių dronu valdomu nuo žemės. Įsigyta profesionali įranga ir ilgametė fotografavimo patirtis leidžia klientams pasiūlyti nepriekaištingos kokybės nuotraukas, kurios galės būti naudojamos reklamai, knygų leidybai ir pan.


Naudoju naujausią profesionalų DJI Inspire 2 droną ir X5S kamera su keičiamais objektyvais taip pasiekdamas aukščiausią nuotraukų kokybę. Nenaudoju jokių, muilinių, integruotų kamerų, GoPro ir kitokių nesąmoningų fotoaparatų, mėgėjiškų DJI Phantom, Mavic PRO dronų, kurie yra skirti laisvalaikiui, žaidimams, ir jokiu būdu ne rimtam ir kokybiškam darbui. Užrašas "PRO" neprideda kokybės ir nepadaro megėjiško daikto profesionaliu.